ABOUT US

מעדר נמרוד (1996) בע”מ נוסדה ומנוהלת על ידי דרי דנה ומשה.
החברה החלה את דרכה במתן פתרונות בנייה קלה ויצרה לעצמה מוניטין של חברה מובילה באיכות העבודה, בלוחות הזמנים ובכוח האדם המיומן שמשלב את הדור הצעיר שחושב מהיר ויצירתי והדור הבוגר, השקול ובעל הניסיון.
עם השנים השלימה החברה התמחות בתחומים נוספים וכיום היא מוכרת כקבלן בנייה ראשי ומוביל בפרויקטים רבים ברחבי הארץ.

לחברה סיווג קבלני ג-4 והיא מתמחה בארבעה תחומים מרכזיים:
עבודות גמר, מערכות ותשתיות, תכנון ביצוע, בנייה קונבנציונאלית ולתעשייה כבדה.

תחת ידיהם של הצוות המיומן והמובחר של החברה, ישנם מאות אלפי מ”ר של פרויקטים ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום, למגוון רחב של לקוחות: חברות הייטק ומשרדים, משרדים למגזר הפרטי והציבורי, תעשיות ביטחוניות, מבני ציבור וקהילה, משרדי ממשלה ופרמצבטיקה.
במעדר מועסקים כ-25 עובדים קבועים, כולם בוגרי קורס בטיחות בגובה, ביניהם 4 מהנדסים מנוסים ו-12 הנדסאים ומנהלי עבודה, המהווים בסיס מקצועי וחברתי לחוסנה של החברה. בנוסף אנו עובדים עם קבלי משנה מנוסים וברי סמכא.
בעבודה משותפת של כלל עובדי החברה, מההנהלה ועד אחרון הפועלים, אנו מתחייבים ללקוחותינו ולפרויקטים בהם אנו מעורבים, נותנים את ה-200% שלנו וקשובים לאורך כל שלבי העבודה.

פתרונות לחברות הייטק ומשרדים

25 שנה שאנחנו מתמחים בהקמת משרדים וחללי עבודה למיטב החברות בתעשייה תוך ביצוע כלל עבודות הגמר הנדרשות לפרויקט: ריצוף, עבודות גבס, תקרות מתועשות, צבע, נגרות, ריהוט וכלל המערכות: חשמל, מיזוג ואינסטלציה.
אנחנו שמחים לזכות באמון של החברות המובילות במשק במיוחד לאור העובדה שהסטנדרטים שלהן גבוהים והן לא מתפשרות על איכות העבודה והתוצאה הסופית.
שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם האדריכלים מהשורה הראשונה מניב תמיד את התוצאה הרצויה, אנחנו מכירים את השפה ומוצאים פתרונות יצירתיים לאתגרי התכנון והבניה. אנחנו מוכנים לאתגר בכל זמן ומקום.

בין לקוחותינו: מזור רובטיקס, מלאנוקס, אמזון חיפה, מיינדאפ, מג’יק, סונובה.

פתרונות למפעלים ותעשייה

מעדר עוקבת אחרי השינויים במציאות המשתנה ומתאימה את השירותים, כוח האדם והמענים השונים לצרכי השוק החדשים, עם הניסיון של למעלה מעשור בהקמת מפעלים רחבי היקף לתעשייה כבידה, ביססנו התמחות בבניית מרלו”גים לשימושים שונים.
כשהעולם מכפיל את קצב ההשתנות שלו אנחנו דואגים להדביק את הקצב ולהיות מוכנים לכל אתגר.

בין לקוחותינו: ריאון, מפעל הבונים, מיקרו-סוויס.

פתרונות לתעשיות ביטחוניות

עוד בתחילת דרכנו חתרנו למצויינות, עמידה בלוחות זמנים והקשבה לצרכי הלקוח, עם יעדי חברה כאלה ריכזנו את עיקר הפעילות שלנו בבניית פרויקטים בתחום הגמרים למערכת הביטחון.
גם לטובת תחום הפעילות הזה גייסנו אנשי צוות ייעודיים, בעלי סיווג בטחוני מתאים, יכולת עמידה בלחצים והובלת תהליכים מול גורמים ציבוריים.
כיום לאחר שנים רבות של ניסיון בתחום אנחנו ממשיכים לתת שירות לחברות ביטחוניות עם צרכים משתנים שנהנות ממגוון השירותים והניסיון הרב שצברנו.

בין לקוחותינו: אלביט מערכות, רפאל, תעשייה אווירית.

פתרונות למבני ציבורי וקהילה

במעדר מחלקה ייעודית שעוסקת בבנייה משלב השלד ועד הגמר בתחום הבנייה הציבורית, המחלקה מתמחה בעבודה מול גופים ציבוריים ורשויות מקומיות. כחברה שמבינה את הצרכים המשתנים של לקוחותיה ומוכנה לעבוד קשה כדי להביא לתוצאה המבוקשת, פיתחנו מערכת גמישה ויעילה שמאפשרת מענה מהיר ויצירתי מדויק לצורך ולתקציב.

בין לקוחותינו: אשכול גני ילדים פארק מת”ם, ביה”ס לבנות בצומת פת ירושלים, ביה”ס ומעונות יום “מגדל אור” של הרב גרוסמן- מגדל העמק, אולם כנסים ומופעים אכסניית הנוער ימין אורד.

פתרונות לפרמצבטיקה וחדרים נקיים

כידוע עולם הפרמצבטיקה והחדרים הנקיים דורש תהליכי תקינה מחמירים מה שמחייב כל ספק ובכל תחום.
לאורך השנים ביצענו עשרות פרויקטים שכללו הקמת מפעלי ייצור ותכנון-ביצוע של חדרים נקיים בכל הרמות הנדרשות למיקרו אלקטרוניקה ומעבדות מחקר.
לטובת ביצוע הפרויקטים הללו דאגנו להכשיר צוותים ייעודיים בהתאם לדרישות המחמירות של ה- FDA בתחום הפארמה ותעשיות המזון. תנסו אותנו. אנחנו מוכנים.

בין לקוחותינו: טבע פארמה, דקסל פארמה, גליל מדיקל, חברת קרדיאק, אטויו.

פתרונות למשרדי ממשלה

בשנים האחרונות החלה הממשלה בביצוע פרויקטים רחבי היקף של הקמה מחדש ושיפוץ לכלל משרדיה. שמחנו להיות שותפים לביצוע חלק מהפרויקטים הללו, לאור הניסיון, הידע והמומחיות שלנו בדרישות הבנייה המחמירות בנושא ביטחון ובטיחות, המחייבות בבניית פרויקטים מסוג זה.
בין לקוחותינו: לשכת העבודה והתעסוקה- מגדל העמק, בית הדין עשרי- בעכו, משרדי לשכת ההגירה והאוכלוסין- קריית אתא, משרדי הרכבת הקלה -אור יהודה, משרדי המשטרה- אור יהודה, משרדי משרד החינוך -לוד.