WE ARE READY TO

DO OUR MAGIC

 

עבודות הגמר מכתיבות כיצד ייראה הפרויקט בתום העבודה מבחינה אסתטית, שימושית ופונקציונאלית. הניסיון והידע בביצוע עבודות מן הסוג זה, קובעים את איכות העבודה ומבטיחים כי כל מה שמבוצע בשלב הגמר יחזיק מעמד זמן רב.

 

אנחנו במעדר מומחים בביצוע כל סוגי עבודות הגמר:

תקרות אקוסטיות
קול הוא אנרגיה המועברת במרחב בצורת גלים במסלול לא ישר, אלא בצורת התפשטות שמכסה את החלל הפנוי בחדר. טיפול מדויק בגלי קול דורש ניסיון בניתוח צרכי המקום ומומחיות בבחירת החומרים הנכונים, כך שיגיעו לאוזן השומעת בצורה נקייה ככל שניתן (ללא הדהוד או הפרעות אחרות).

סוגי תקרות אקוסטיות בהן אנו מתמחים: מינרליות, פח חלק או מחורר, גבס חלק או מחורר, מודולריות, בריסול, אלומיניום, ואף שילוב בין סוגים שונים ובהתאם לצרכי המקום.

 

מחיצות, תקרות וקירות גבס
גבס הוא חומר טבעי וידידותי לסביבה, לכן הוא נפוץ בפרויקטים בהם לערך הבנייה הירוקה חשיבות עליונה. תחום הביצוע של עבודות הגבס התפתח מאוד בשני העשורים האחרונים. מה שבעבר נחשב חומר בנייה נחות, זוכה כיום להעדפה ברורה בקרב אדריכלים וקבלנים וזאת בשל העובדה שתכונותיו הפיזיקאליות שופרו וכן הוגדרו עבורו תקני בנייה.
התקדמות טכנולוגית זו לה אנו עדים בענף הבנייה, הרחיבה את היקף השימוש בגבס בפרויקטים ובמיזמי בנייה, כך שהיום רבות מעבודות הבנייה משלב השלד הן במהותן עבודות גבס.
נוסף על כל אלו, הגבס משמש גם כמבודד תרמי, עמיד נגד מים (גבס ירוק), חסין אש (גבס ורוד) ופריק ביולוגית.

סוגי עבודות גבס בהן אנו מתמחים: מחיצות, תקרות וקירות. עבודות הגבס השונות כוללות עבודת בטיח וצבע, וכן עבודות איטום עד גמר מושלם.

 

ריצוף וחיפוי
לריצוף ולחיפוי תפקיד משמעותי המגדיר את המרחב ומכתיב את הסגנון והאווירה שייווצרו בו. אנחנו במעדר עוקבים כל העת אחר החידושים הרבים שיש בתחום בכל רחבי העולם ברמת החומרים, העיבודים והגוונים, ובסופו של דבר מתאימים לכל לקוח את הפיתרון הנכון ביותר עבורו בשלושה היבטים- הפונקציונאליות, הנראות ומסגרת התקציב.

סוגי ריצופים וחיפויים בהם אנו מתמחים: אריחים, פרקט, קרמיקה, שיש, אבן, פי.וי.סי, אפוקסי ושטיחים, גרניט ופורצלן ואבן טבעית.

 

עבודות אלומיניום
אלומיניום הוא היסוד השלישי הנפוץ ביותר בכדור הארץ ובעשורים האחרונים השתלב בהצלחה בענף הבנייה הודות למידותיו הגמישות. למעשה, השימוש באלומיניום שינה את הבנייה המודרנית מקצה לקצה.
אלומיניום הוא חומר קל מאוד, עמיד במיוחד ובעל אורך חיים ארוך. הוא ניתן לעיצוב ועיבוד בקלות ובכך ניתן להתאימו לעיצוב קיים. כמו כן, ניתן ליצור באמצעותו צורות מורכבות ואלמנטים דקורטיביים רבים למימוש מלא של חזון המעצב או האדריכל.

סוגי עבודות אלומיניום בהן אנו מתמחים: חיפויים, משקופים לדלתות, מחיצות, דלתות, פאנלים, מעקות.

 

נגרות
אנו מתגאים ביכולותינו להגשים את חזון הלקוח, והדבר בא לידי ביטוי, בין השאר, בעבודת נגרות ברמה גבוהה. אנו משלימים את כל עבודות הנגרות למבנה משלב השלד ועד גמר מושלם, ובהתאם לדרישות וצרכי הלקוח.

סוגי עבודות נגרות בהם אנו מתמחים: התקנה של דלפקי קבלה, משטחי עבודה, ארונות אחסון, מדפים, דלתות (ביניהן גם פורמייקה), עץ גושני, חיפוי קירות בעץ, דלתות וחלונות פלדה, אביזרי בטיחות משלימים ועוד.

 

זגגות
עבודות הזגגות אינן מסתכמות בהתקנת חלונות בנקודות מוסכמות בנכס, אלא מטרתן להוסיף ערך אסתטי למבנה, בין אם בבחירת מראה החלון ובין אם בהחלטה להשתמש בזכוכית כאמירה אדריכלית.
זכוכית משמשת ליצירת אלמנטים דקורטיביים מרשימים, דוגמת: מחיצות זכוכית במבואה, במשרדים או בחדרי שירותים; מעליות שקופות; מעקות במוזיאונים או מתחמי בילוי ואפילו רצפות זכוכית.
בתור אלמנט שקובע את צביון הנכס, לזכוכית השפעה על תפוקת העובדים וניתן להשתמש בה כמחיצה מודרנית וקלה במשרדים ובחדרי ישיבות, בזכוכית שקופה או חלבית. ניתן לבחור להתקין זכוכית מחוסמת לשימוש בבנקים, בנייני ממשלה או בחלונות ראווה בקניונים, כדי להבטיח מזעור הנזק הפוטנציאלי במקרה של פגיעה.
במקומות בהם חדות ובהירות חשובים, ניתן לבחור בזכוכית בעלת תרכובת ברזל נמוכה ליצירת מראה צלול במיוחד, ללא גוון ירקרק.

סוגי עבודות זגגות בהם אנו מתמחים: ויטרינות, חלונות, הדבקות זכוכית נקייה או מותזת חול.